SZTUKA KOMUNIKACJI W ŻYCIU I BIZNESIE
Lepsza komunikacja da Ci lepsze rezultaty!
Obowiązkowa pozycja dla każdego kto chce się lepiej komunikować w życiu osobistym i biznesie. 
Weź Swoją DARMOWĄ Kopię
Przemawiaj i Zarabiaj
Wysyłamy w mniej niż 3 dni!
Pośpiesz się, ta BEZPŁATNA oferta nie potrwa długo!
1
Adres wysyłki
Gdzie mamy wysłać książkę?
2
AKTUALIZUJ
Aktualizuj Teraz i Zapisz!
Adres
*Przemawiaj i Zarabiaj kosztuje 39 zł, ale kupiliśmy ją dla Ciebie! To o co prosimy to pokrycie kosztów wysyłki i obsługi (tylko 29 zł w Polsce. Przesyłka zagraniczna ustalana jest indywidualnie po zamówieniu.). Twoje informacje są bezpieczne i nie będą udostępniane.
CZYM JEST PRZEMAWIAJ i ZARABIAJ?
Przemawiaj i Zarabiaj pozwoli Ci komunikować się na każdej scenie i platformie. Nie ma znaczenia czy przez wideo, webinar czy na scenie przed zgromadzoną publicznością. Wszystko po to, aby komunikować się w wyjątkowy sposób, który zadziała na twoich słuchaczy. Ich zaangażowanie będzie tylko początkiem. Bowiem jeśli zrobisz to co odkryjesz w tej książce, Twoja publiczność będzie chcieć więcej i więcej.

Komunikacja, przemawianie i prezentowanie jest to wyjątkowa i unikalna umiejętność, której wielu przedsiębiorców jeszcze nie ma. W mojej opinii przydaje się każdemu bez względu na to czy stoi na scenie życia czy biznesu! 

Aby uniknąć nieporozumień, ta książka nie jest o tym jak przemawiać bez stresu i prezentować slajdy. Tego możesz nauczyć się za darmo z YouTube. Osobiście uważam, że istnieje wielka różnica w publicznych wystąpieniach, a wystąpieniach i prezentacjach biznesowych, które mogą dać dosłownie każdy oczekiwany rezultat. 

A co jeśli Twoja WIADOMOŚĆ i OFERTA może zmienić 
komuś życie na lepsze?
Jeśli tylko zmienisz komunikat i komunikację zmienią się rezultaty.

 • Przemawiaj i Zarabiaj pomoże Ci opanować sztukę komunikacji i wejść na każdą scenę bez obaw i strachu. Pewność, spokój to będzie Twój nowy stan.
 • Przemawiaj i Zarabiaj pokaże Ci jak ułożyć Twój przekaz w taki sposób, aby Ci którzy będą tego słuchać mogli przyjąć wszystko
 • Przemawiaj i Zarabiaj odkryje przed Tobą jak zaangażować publicznosć tak, aby byli z Tobą w każdej sekundzie.
 • Przemawiaj i Zarabiaj to skuteczny system aby dokonywać bezpiecznych zmian w publiczności, które to są kluczem w sprzedaży.
 • Przemawiaj i Zarabiaj pokaże Ci jak sprzedawać jeden do wielu za każdym razem jak tylko będzie taka możliwość bez maniuplacji, proszenia, namawiania i wciskania czegokolwiek!
Jakie nowe rezultaty chcesz mieć i w jakim obszarze? Być może to co już masz, wiesz, znasz jest tym czego szukają inni i co więcej są gotowi za to zapłacić. Zastanów się nad tym chwilę…

WARTO SIĘ POŚPIESZYĆ BOWIEM TERAZ JEST ZA DARMO!

Krzysztof Hillar- tak go poznałem

Jestem człowiekiem, który lubi mówić. Jestem mówcą, który potrafi ocenić, jakie wrażenie robią wypowiadane słowa. Lubie patrzeć na ludzi do których mówię. Jeszcze bardziej lubie patrzeć na tych, którzy słuchają Hillara. Najpierw są ciekawi, łysy gość w garniturze, który opowiada o budowaniu luksusowych jachtów. Gdy mówi o bankructwie, część publicznośći szczerze mu współczuje, niektórzy chcą zaproponować pracę. Nie mają szans, bo opowieść biegnie dalej. Mówi o domu, o nadziejach, o szukaniu siebie w zwariowanym świecie. Nagle wszyscy wspólnie odczuwają dumę z siły, determinacji, mądrości tego śmiesznego chłopaka na scenie.Lubie mówić, ale jeszcze bardziej lubię słuchać Krzyśka! 
Jakub Wesołowski, aktor filmowy.

Kiedy poznałem Krzysztofa

Kiedy poznałem Krzysztofa od razu poczułem, że nadajemy na tych samych falach, a kiedy odsłonił przede mną swój system przemówień publicznych już było dla mnie jasne, że oprócz tego iż są to te same fale, to jeszcze ta sama częstotliwość. Kiedy Krzychu napisał swoją książkę, nieskromnie powiem, że byłem jedną z pierwszych osób, które ją przeczytały. Przeczytałem ją z wilkim zaciekawieniem i wypiekami na policzkach, bo jest to przede wszystkim praktyczny poradnik dla osób, które boją się wystąpień publicznych, dla osób, które chcą stanąć na scenie, dla osób, które już na tych scenach występują ( bo wiedzy nigdy za dużo). Główną wartością tej książki jest fakt, że napisał ją praktyk, które to co napisał sam wykorzystuje na scenie. Atutem tej pozycji jest również język w jakim jest ona napisana - przyjemny i nieskomplikowany. Mogę powiedzieć jedno, ta książka pokazuje, że drzwi szeroko pojętych drzwi "wystąpień pyblicznych" są otwarte dla każdego bez wyjątku, dokładnie bez wyjątku. Krzychu, wielkue dzięki, że chciałeś się pidzielić tą wiedzą i umiejętniściami. Dzięki takim ludziom jak Ty życie staje się łatwiejsze. Polecam wszystkim. 
Ryszard Milczarek. Trener sprzedaży i wsparcia klienta. Zdobywca korony maratonów Polski! Absolwent Akademi Super Speaker.

Krzysztof Hillar to człowiek

nie do zapomnienia - porywający mówca z sercem na dłoni i najszerszym uśmiechem, jaki znam. Jego wystąpienia zachwycają, bawią i czarują, ale przede wszystkim inspirują i motywują do działania. W swojej książce pokazuje, że potrafi nie tylko występować, ale i przekazywać swoją wiedzę, bo – tak jak w swoich mowach – koncentruje się na odbiorcy. Po tej lekturze będziesz mieć pewność, że jesteś w stanie opanować wystąpienia publiczne. Przeczytaj i ćwicz a z pewnością zachwycisz publiczność. Stosując podejście Krzysia nie ma znaczenia, że zapomnisz tekstu – logika struktury mowy i prawda przekazu zawsze wtoczy Cię z powrotem na właściwe tory. Zyskasz tym samym luz, który pozwoli Tobie (a w konsekwencji publiczności) dobrze się bawić podczas Twoich wystąpnień. 
Jarosław Bieniecki, CEO & Founder Runmageddon

Nie mam pojęcia jak to zrobiłeś

ja też tak chce, że przez cały czas czytając Twoją książkę słyszałam twój głos 🙊 serio! Twój głos, pytania, byłam w stanie wyczytać szybkość "mówienia" kiedy sciszasz głos by nadać zdaniu czy myśli większego znaczenia, zwrócenia uwagi.. To ujęlo mnie szczególnie! Aczkowiek treść to piękna mapa, wiele odpowiedzi na moje galopujace myśli i wątpliwości także wyzwanie do tego by ruszyć w galop Ale już nie pytan i wątpliwości Ale działania i świadomego darzenia do celu.. Dziś jeszcze nie wiem do końca jakiego, biznesowo jestem pełna pomysłów i chęci aczkolwiek nadal gdzieś brakuje mi tego pchnięcie by pójść "tam". Wiem że ruszę i pójdę bo to co czuje teraz to tylko moment który minie.. dzięki twojej książce wiem że ten krok w przód jest coraz bliżej. Wiem też dzięki Tobie twojej książce ja dziś jestem w innym miejscu, bardziej świadoma, odważna z pewnością że mam wsparcie. Nie wiem czy to jest spójne co pisze czy będzie to w jakiś sposób pomocne, może śmieszne, napisałam co czuję. Dziękuję Ci za ta książkę, że jesteś takim fajnym gościem, że mogę uczyć się od Ciebie. 
Sandra Laskowska, doradca finansowy

Kim Jest Krzysztof Hillar?
Przedsiębiorca i autorytet w zakresie tworzenia prezentacji i sprzedaży poprzez komunikacjĘ 
Przez ostanie lata, Krzysztof stał się jednym z najbardzej rozpoznawalnych i skutecznych mówców posiadających unikalną umiejętność sprzedaży ze sceny. Na codzień jest przedsiębiorcą działającym na scenie życia i biznesu. Swoją pierwszą książkę „Przemawiaj i zarabiaj” ( link do książki ) sprzedał w ilości liczonej w tysiącach egzemplarzy. Przekonuje właścicieli firm, biznesów i innych którzy dostarczają produkty i usługi na rYnek do tego, aby działać JEDEN do WIELU. W ten sposób pomógł tysiącom indywidualnych osób i setkom firm. Krzysztof wykorzystuje wszystko to, co tworzy i czego uczy w swoich przedsięwzięciach, co daje prawo aby określać go mianem praktyka biznesu i sceny. 

DROGA NA SCENĘ
Już podczas studiów Krzysztof szukał możliwości uczenia się od praktyków i stawiał pierwsze kroki w sprzedaży i biznesie. Po paru latach opuścił szeroko pojętą branżę okrętową i po inspiracje wyjechał do Londynu gdzie poznał siłę i wartość wystąpień publicznych a także biznesowych. To była miłość do pierwszego wejrzenia i stała się obsesją Krzysztofa. 

Krzysztof każdego dnia starał się występować i szlifować nowo nabyte umiejętności. Wiedział, że wystąpień można się nauczyć tylko na scenie i stawał na niej jak tylko była okazja. W pierwsze 9 miesięcy wystąpił ponad 200 razy co sprawiło, że warsztat i umiejętności jakie zdobył są porównywalne z 10-letnim doświadczeniem. 

Po niecałym roku praktyki i zgłębiania tajników oraz technik komunikacji Krzysztof Hillar stał się jednym z najbardziej skutecznych sprzedawców na scenie. Na polskim rynku jest określany mianem eksperta sztuki komunikacji jeden do wielu.

Dziś jego produkt Super Speaker System jest wyceniany na ponad milion złotych rocznie i bierze w nim udział setki osób rok do roku. Krzysztof pracując z właścicielami biznesu, przedsiębiorcami pomaga planować, budować i rozwijać strategię komunikacji nastawioną na sprzedaż i wymierny efekt na publiczności. 

Na co dzień dzieli scenę życia i biznesu między innymi z: Brian Tracy, Jakub B. Bączek, Mateusz Grzesiak, Rafał Brzoska, Jakub Wesołowski, Piotr Szwedes, Jacek Walkiewicz, Sebastian Kotow, Wojciech Eichelberger, Mamed Khalidov, Magdalena Soszyńska, Agnieszka Rylik, Jasiek Mela, Robert Krool, Marcin Prokop i wielu innych.
 
KRZYSZTOF HILLAR DZIŚ
Nowy typ przedsiębiorcy. Promuje i przedstawia podejście i narzędzia dające przewagę na rynku i co ważniejsze cechujące się najwyższą z możliwych skutecznością. 

Jest właścicielem i prezesem spółki myHillar.com Sp. z o.o. -firmy, która dziś kreuje pod okiem Krzysztofa przestrzeń i rozwiązania dla wszystkich tych, którzy tworzą wartość na rynku dla innych w postaci produktów, usług, informacji w każdej dostępnej formie. 
W środku tej książki między innymi...
 • Od czego zacząć, by dobrze przygotować się do wystąpień? Bardzo nietypowe podejście, które każdemu daje szansę na wspaniałe wystąpienia przed dużą publicznością.
 • Jak wpływać na wszystkie efekty swoich działań? Prosta metoda zmiany sposobu wpływu na siebie i innych, oraz ciekawy sposób, na pozbycie się Twoich największych ograniczeń.
 • KLUCZ: Jak zdobyć nieprzeciętną pewność siebie, nie zmieniając się w aroganckiego buca? Tak pokonasz obawy przed wystąpieniami.
 • Moje metody błyskawicznego wpływania na nastrój – swój i publiczności. Jedna z metod wywołuje szeroki uśmiech na twarzach zaledwie po jednym słowie!
 • Na jakich 3 elementach musisz się skupić, jeśli chcesz zdobyć i utrzymać uwagę słuchaczy?
 • Co zrobić by publiczność polubiła Cię po pierwszych 5 sekundach, zanim jeszcze wypowiesz jakiekolwiek słowo? Pomoże Ci dyplom z Chemii!
 • Jak szybko tworzyć właściwe obrazy w umysłach publiczności? To bardzo pomaga w przekonywaniu kilkudziesięciu lub kilkuset osób na raz!
 • Moje sposoby na kontakt wzrokowy z publicznością, dzięki któremu każdy, ale to każdy… A, dowiesz się o tym z książki!
 • 3 rodzaje głosu, które już w sobie masz – dzięki świadomemu mówieniu możesz mówić nawet szeptem, by wzbudzać bardzo silne emocje. Jakie? A jakie chcesz?
 • Jak wykorzystywać genialny element wystąpień na „P”, by silnie wpływać na stany emocjonalne i przekonania naszych słuchaczy? To jest tak mocne, że zamilkniesz z wrażenia. I jednocześnie zapewnia ogromny komfort fizyczny, dzięki czemu się tak nie zmęczysz przemawianiem.
 • Czego naprawdę oczekują słuchacze i co im dać, by sami się przekonali o ogromnej wartości tego, o czym mówisz? Oddam Ci mój system.
 • 9 pytań, na jakie musisz sobie odpowiedzieć w trakcie przygotowywania się do wystąpienia – jeśli chcesz nim wiele osiągnąć.
 •  6 rodzajów potrzeb słuchaczy, które zawsze nakierują Cię na to, o czym mówić? Na tym zbudujesz swoją sprzedaż.
 • Chcesz pomóc słuchaczom dokonać zmiany? No to odpowiedz na te 4 pytania, które wyznaczają drogę do mian. Po tym sami będą chcieli kupić to, co oferujesz. 
 • Zostań jasnowidzem! Na jakie niewypowiedziane głośno pytania publiczności musisz odpowiedzieć na samym początku swojego wystąpienia, by w ogóle chcieli cię słuchać? 
 •  Jak prowadzić „rozmowę” z publicznością, by coraz bardziej angażowała się w twoje wystąpienie. Coś zupełnie odwrotnego, niż radzą podręczniki psychologiczne.
 •  Najlepsze dwa pierwsze zdania – na rewelacyjny początek wystąpienia. To zawsze świetnie działa!
 • Czego potrzebujesz, by słuchacze dostrzegli w Tobie swojego lidera, nawet, jeśli na co dzień jest bardzo nieśmiałą osobą? W ten sposób nawet przypadkowi słuchacze zaczynają tworzyć jeden, wielki zespół, który podąży za Twoimi wskazaniami.
 • Jak mówić o problemach słuchaczy, by ich nie zrazić i by potrafili się do nich bez problemu przyznać?
 • Jak doprowadzić do tego, by publiczność czekała na Twój produkt, jak na zbawienie? Jeśli zrobisz to dobrze, zakup staje się tylko formalnością.
 • Jak i kiedy mówić o sobie, by wywrzeć najlepsze wrażenie i swoją historią budować wiarygodność i zainteresowanie? Genialny sposób pociągającej autoprezentacji.
 • KLUCZ: Jak opowiadać historie, by słuchacze przeżywali je razem z Tobą? Musisz tylko pamiętać o 3 ważnych zasadach. Każda publiczność to uwielbia.
 •  Po czym słuchacze odczują silną wieź między wami?
 •  Czym wypełnić większość wystąpienia, by było najbardziej interesujące dla słuchaczy?                I sprzedawało Twój produkt lub usługę od… pierwszego zdania, jakie wypowiesz?
 • 3 rodzaje zdań, po których w umysłach słuchaczy pojawia się dokładnie taki obraz mentalny, jaki chcesz. Wszystkim na raz!
 •  Jak mówić, by Twoje słowa zapadały słuchaczom głęboko w pamięć?
TO NIE JEST TEORIA!
Używam tego każdego dnia na każdej scenie ŻYCIA i BIZNESU...
JESZCZE COŚ O PRZEMAWIAJ i ZARABIAJ...
Tak jak wspomniałem wcześniej cena na odwrocie okładki jest 39 zł, jednak postanowiłem kupić ją dla Ciebie. Wszystko o co proszę to tylko pokrycie kosztów kuriera i obsługi (tylko 26 zł w Polsce).
KSIĄŻKA JEST ZA DARMO - NAPRAWDĘ!
,Wiem, że jest wiele stron które proponują coś za darmo a później okazuje się, że to tak nie wygląda. W tym przypadku książka jest FREE tylko proszę o pokrycie kuriera i obsługi. Jest to 26zł. 
TO NIE JEST JEDNA Z TYCH KSIĄŻEK
POWÓD NUMER 1:
Po latach prób i błędów doszedłem do tego jak to działa i co nie działa. Napisałem ją aby odsłonić system jaki stoi za tymi, którzy komunikują się przede wszystkim skutecznie i co więcej na pierwszym miejscu stawiają tych, którzy słuchają, a nie siebie. 
POWÓD NUMER 2:
To co znajdziesz na kartach tej książki to nie jest TEORIA. To nie jest zasłyszane od kogoś i spisane od kogoś. Ta strategia i system stoi za rezultatem jaki osobiście osiągnąłem, a Ci którzy wdrożyli to w życie i biznes tylko potwierdzają , że to działa. 
POWÓD NUMER 3:
Mam nadzieję, że to co odkryjesz będzie tylko początkiem Twojej drogi i po cichu liczę na to, że podzielisz się ze mną swoimi przemyśleniami i efektami i będziemy mieli okazje spotkać się na scenie życia i biznesu osobiście.
POWÓD NUMER 4:
Moim celem jest dotrzeć do jak największej ilości osób, bowiem wierzę w to, że lepsza komunikacja naprawdę daje lepsze, nowe rezultaty i efekty. Ta umiejetność jest numerem 1 na świecie dla każdego, kto dziś chce działać na trochę większą skalę i lepiej docierać do innych. 
Ważna informacja!
Mam określoną liczbę kopii, które trafiają w coraz to nowe ręce. Cieszy nas to bardzo i naszym celem jest rozdać je wszystkie w jak najszybszym czasie. Taki mamy pomysł i chcemy to zrobić. Liczba tych darmowych kopi musi być ograniczona, bowiem drukarnia nie drukuje tego za darmo. Więc jeśli czujesz, że jest to coś dla Ciebie, a mocno w to wierze, teraz jest właściwy moment. 

Dopóki ta strona działa oznacza to, że książki są za darmo. Jeśli ta strona zniknie będzie to oznaczać, że nakład się skończył. 
Mogę coś w tym miejscu zagwarantować... 
Na 100% pokochasz tą książkę i jeśli tylko trafi w Twoje ręce to nie przeczytasz jej raz. Domyślam się, że będzie to kilka razy, bowiem za każdym razem być może znajdziesz coś innego. To nie jest książka na półkę. To jest gotowy system, z którym pracuje się każdego dnia, na każdej scenie życia i biznesu. Myślę, że koszt książki po mojej stronie, a przesyłka po Twojej jest uczciwą propozycją:) 
To jest naprawdę ograniczona oferta i okazja!
Więc zamawiaj swoją DARMOWĄ kopię teraz zanim ich zabraknie...
PYTANIA ?
Jeśli masz pytania śmiało pisz do Krzysztofa i jego zespołu. Chętnie pomożemy jak tylko możemy. 
Pisz pod adres: wsparcie@myhillar.com
myHillar.com Sp. z o.o.
ul. Spokojna 46
83-010 Straszyn 
NIP: 6040200665
W SIECI:
  Facebook 
  Youtube
krzysztofhillar.com - All Rights Reserved - Wszelkie prawa zastrzerzone
 ® 2018-2028 All Rights Reserved
  Powered By myHillar.com