Krzysztof   I   Programy   I   Książki   I   Warsztaty   I   Wynajmij Hillara   I   Opinie     Kontakt

Krzysztof H. - kwintesencja scenowego łobuza!

Krzysztof H. - kwintesencja scenowego łobuza! Niesamowicie bystry, przykuwający uwagę i bawiący się słowem dzentelmen. Pierwszy raz, gdy zobaczyłem go na scenie emanował energią i uśmiechem. Ten uśmiech pozostaje przez te kilka lat niezmienny. Idealny materiał na starszego kumpla, gdy zaczyna mówić -słowem maluje nieodkryty świat, czasami rozśmieszy, czasami wzruszy, a niekiedy zada niewygodne pytanie. Ma odwagę mówić o rzeczach niełatwych, nie po to by oceniać, ale po to by szukać rozwiązań. W ciągu kilku minut rozmowy potrafił wywrócić do góry nogami moje roczne plany, ale wiecie co? Było warto! Każdy powinien znaleść swojego Krzyska:)
Jakub Wesołowski - polski aktor filmowy, prezenter telewizyjny i dziennikarz.

Spotkałem w swoim życiu wielu mówców

Spotkałem w swoim życiu wielu mówców, bardzo dobrych , dobrych i takich sobie. Każdy z nich chciał ze sceny coś waznego przekazać,ale nie każdemu było to dane. Kiedy spotkałem Krzysztofa Hillara zrozumiałem dlaczego. Jego profesjonalny styl poparty ogromna charyzmą i pasją robi ogromną różnicę. Chcesz przebywać w jego otoczeniu, słuchać, rozmawiać z nim. Jeden jego uśmiech, słowo, gest i czujesz się ważny, zainspirowany i zmotywowany. I nie jest ważne czy na sali jesteś jednym ze stu, tysiąca czy dziesięciu tysięcy słuchaczy. Krzysztof swoje słowa, przekaz zawsze kieruje bezpośrednio do Ciebie podkreślając wyjątkowości tej chwili i ważności twojej obecności.
Andrzej Gondek - biznesmen, mówca motywacyjny, biegacz ultra, zdobywca Wielkiego Pustynnego Szlema

Krzysiek to świetny człowiek

Krzysiek to świetny człowiek i dobry przyjaciel. Na warsztatach i w życiu prywatnym bardzo motywujący, pozytywny gość, na którego zawsze mogłem liczyć. W swojej branży to profesjonalista w każdym calu, potrafi rozszyfrować każdego człowieka po paru słowach. Serdecznie mogę polecić każdą książkę i każdy wykład Krzysztofa HillaraZazdroszczę Ci tego i podziwiam Cię za to!
Mariusz Wach - polski bokser, posiadacz pasa WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej

Poznałem Krzyśka podczas

Poznałem Krzyśka podczas jednego ze spotkań biznesowych. Serdeczny i otwarty człowiek. Od razu złapaliśmy dobry kontakt. Kilka tygodni później wspólnie wystąpiliśmy na Życiu Bez Ograniczeń z Nickiem Vujicicem. Piękny czas i świetne wystąpienie Krzysztofa, które zainspirowało tysiące ludzi do pozytywnych zmian w życiu . Z serca do serca i od szacha do mata! Polecam!
Michał Kanarkiewicz - Wykładowca MBA, szachista, trener strategicznego myślenia, mówca inspiracyjny

To, co cechuje skutecznych trenerów...

To, co cechuje skutecznych trenerów i przedsiębiorców, to pasja, którą widać w ich działaniach i która przekłada się na radość z pomagania innym. Krzysztof Hillar to człowiek z pasją. Miałem okazję spotkać się z nim przy okazji wspólnych wystąpień, a współpraca z Krzyśkiem była bardzo owocna i przyjemna. Przede wszystkim Krzysztof na scenie jest sobą, a to cecha najlepszych mówców. Do tego jest jednym z najbardziej uśmiechniętych trenerów, z którymi współpracowałem na polskim rynku rozwojowym.
Artur Makieła - założyciel, trener w Polska Akademia Rozwoju Osobistego.

Widziałem Krzysztofa kilka razy

Widziałem Krzysztofa kilka razy na różnych scenach. I zawsze było tak samo. Zawsze jego każde wystąpienie określałem tymi samymi słowami: pasja, determinacja, potężne zaangażowanie, świetne poczucie humoru, kontakt z publicznością i pełen merytoryczny profesjonalizm. Te słowa najlepiej oddają Krzysztofa i to co robi. Do tego to wspaniały człowiek. Sam wiele przeszedł. Wie, jak to jest być w różnych miejscach, jak ważni są bliscy, wsparcie w chwilach, w których naprawdę go potrzeba. O tym mówi, tym się dzieli i sam wciąż taki jest. Zawsze, kiedy na niego patrzę, myślę: „kiedy ja też będę tak przemawiać?” Zazdroszczę Ci tego i podziwiam Cię za to!
Szymon Lach - trener sprzedaży i mówca, właściciel Szymon lach - golden speech. 

Krzysztof to człowiek o wielkiej energii

Krzysztof to człowiek o wielkiej energii do działania, który jest najlepszym przykładem na to, że kiedy kochasz to co robisz możesz przeżyć życie nie pracując ani jednego dnia. Wraz z każdym działaniem odkrywasz wtedy, że w życiu nie liczy się cel, a sposób podróżowania. Polecam szkolenia Krzysztofa!
Wojciech Szaniawski - od 13 lat współpracuje z największymi gwiazdami sportu i rozrywki w Polsce oraz USA

Krzysztof Hillar to wulkan energii

Krzysztof Hillar to wulkan energii i prawdziwe zwierze sceniczne. Przemawianie na scenie jest dla niego tak naturalne, że widok Krzysztofa poza scena jest wręcz nienaturalny, a prywatnie jest taki sam, dlatego go lubię, bo nie udaje!

Piotr Majewski - CEO & Founder w: ekademia.pl oraz creator w: MAKE the CHANGE Polska.

Ten moment, kiedy na scenie pojawia się

Ten moment, kiedy na scenie pojawia się schludnie ubrany, wysportowany, łysy facet. Czarny, dobrze skrojony garnitur, biała koszula, eleganckie buty. Sala cichnie, po chwili facet się uśmiecha. Szeroko, szczerze, zaraźliwie. Na sali słychać odwzajemniony, równie szczery śmiech.
Rany! Pomyślałem, on już nic więcej nie musi robić! Scenę już ma, publikę ma, ja też tak chcę! Tak parę lat temu, poznałem Krzysztofa Hillara. Opowiedział swoją historię, dostał owację na stojąco. A dopiero zaczynał karierę! Krzysztof jest urodzonym mówcą i liderem. Po krótkiej rozmowie z nim czuć, że kocha świat z wzajemnością. Jak ten gość opowiada kawały!
Wie, że jest coś winien temu światu. Ma dar, który rozwija, i całe szczęście pragnie się nim dzielić. Złotousty pasjonat ze świetnym poczuciem humoru. A do tego w rozmowie z nim, czujesz, że jest zainteresowany tobą. Kim jesteś, czego chcesz, dokąd zmierzasz. Umie pytać.
Jego charyzma jest zaraźliwa, a osobowość inspirująca. Gdyby wszyscy potrafili tak się komunikować, świat byłby lepszy.
Krzysiek, świetnie, że jesteś!
Twój Fan przez wielkie F.
Adam Komaiszko - CEO w: Adore HR

Krzysia poznałam w vip roomie

Krzysia poznałam w vip roomie na dużym evencie . Przywitał się i uśmiechnął . Ale tak uśmiechnął że nie pomylisz go już nigdy z nikim 🙂. I to nie uśmiech nr 5 tylko myślisz ze gość po prostu Cię lubi 🙂 Wywala do Ciebie mega dobra energie i nie możesz odpowiedzieć czym innym. Są ludzie o których tylko pomyślę i się uśmiecham do siebie , to właśnie ON. Opowiedział mi że jest partnerem mojej Soszki z która przetrwaliśmy razem w tańcu z gwiazdami , w trasie koncertowej i w paru kryzysowych sytuacjach . Wcześniej widziałam , że Madzia jest szczęśliwa i teraz zobaczyłam dlaczego . Od razu go przytulilam bo Madzia jest tak dobra osobą że on nie może być gorszy . Cieszę sie ich szczęściem. 
Nie znam wielu ludzi z branży scena - motywacja .. ale byłam kiedyś na spotkaniu w czasie warsztatów i oglądałam książki . Dwie panie kupiły książki Hilara i zaczęły piać że jest najlepszy i przyjechały tu tylko dla niego . No to zobaczę kto to .. Patrzę na okładkę , o znam łysego:-)) No i w ten sposób dowiedziałam się czym się zajmuje :-))  
Dobry jesteś Hilar i masz moc 💪 
Musimy kiedyś o tym poważnie porozmawiać 😉
Agnieszka Rylik - polska bokserka, mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, reporterka i prezenterka telewizyjna, aktorka i pisarka

Większość ludzi opisze Ciebie jako

Większość ludzi opisze Ciebie jako uśmiechniętego profesjonalistę na scenie. I to będzie prawda. 
O Twojej energii, pasji i o tym, jak potrafisz porwać tłumy. A ja napiszę o tym, że Jesteś profesjonalny również poza sceną. 
I chociaż zamęczałeś mnie swoim „ Po co to robisz? Po co? Po co?” - to był najlepszy trening na świecie. W chwilach zwątpienia zadaję 
sobie to pytanie raz jeszcze i odpowiadam. Biorę oddech i uśmiecham się. Dzięki za wszystko.
Kinga Konopko - Architect Support 

Krzysztof jest taki jak sam mawia...

Krzysztof jest taki jak sam mawia o własnym przekazie: „z serca do serca”. Serdeczny, uśmiechnięty
i niesamowicie zdeterminowany, aby inspirować innych do mówienia ze sceny. Nie należy przy tym zapominać, że
za tym wszystkim stoi również ogromna ilość pracy, determinacji i porządnego doświadczenia. Osobiście słuchałem
z wielką przyjemnością jednego z jego wystąpień przed kilkutysięczną publiką. Powodzenia Krzysztof!
Aleksander Sienkiewicz - doradca zarządów, konsultant i licencjonowany trener Structogram®, www.oleksienkiewicz.pl

Cenię u Krzyśka Hillara za to w jaki...

Cenię u Krzyśka Hillara za to w jaki sposób podchodzi do projektów i ludzi z którym współpracuje. Krzysiek jest konkretny i od razu przechodzi do działania 
Co ważne patrzy również na to aby druga strona też miała swoją korzyść. Myślę że to jest podstawą biznesu, która będzie prowadził do długoterminowej i skutecznej współpracy.
Maciej Jutrzenka - Ekspert marketing automation, Flow Makers Digital

W tym zabieganym świecie coraz mniej...

W tym zabieganym świecie coraz mniej ludzi szczerze i zaangażowaniem patrzących na innych. Krzysztof nie dość, że szczery i zaangażowany to dodatkowo rozświetlający przestrzeń swoją dobrocią i uśmiechem.
Znamy się od lat na stopie prywatnej i zawodowej i bardzo cenię sobie tę znajomość. Niejednokrotnie Krzysztof służył mi radą co w nakierowanym na "ja" dzisiejszym społeczeństwie nie jest takie oczywiste.
Łukasz Krasoń - Motivational Speaker w: Łukasz Krasoń - Nie musisz być idealny, Fundator w: Wstań i Jedź.

Krzysztofie mógłbym mówić długo...

O Krzysztofie mógłbym mówić długo, tak, jak długa jest nasza przyjaźń. O tak, Krzysztofa z dumą nazywam moim Przyjacielem! 
Cenię w nim profesjonalizm, zarażający optymizm i radość. 
Ma wszystko to, co mają ludzie wielkiego formatu: jest otwarty, życzliwy, serdeczny i ma ogromne serce, które wkłada we wszystko co robi. 
Zawodowo - profesjonalista i porywający mówca. Mistrz wystąpień publicznych. Skutecznie pomaga ludziom rozwijać umiejętności i przełamywać bariery mentalne, niezbędne do osiągania doskonałych wyników w biznesie i życiu prywatnym. Charyzmatyczny trener i coach. Nauczyciel z najwyższej półki. 
Krzysztof, dajesz ogromną wartość światu! Well done, Przyjacielu!
Daniel Konieczny - Ekspert marketing automation, Flow Makers Digital

Byłem na wielu szkoleniach z przemówień...

Byłem na wielu szkoleniach z przemówień publicznych, ale dopiero po dwudniowej pracy warsztatowej z Krzyśkiem zrozumiałem o co tak naprawdę chodzi w przemawianiu przed publicznością. Krzysiek to nie tylko charyzmatyczny mówca, ale też świetny nauczyciel, który w banalny sposób jest w stanie przekazać swoją wiedzę wszystkim, nawet najbardziej opornym. Praca z nim to sama przyjemność i mimo że często warsztaty trwają do późnych godzin wieczornych to nigdy po nikim nie widać zmęczenia. Krzysiek uczy, kształci, dodaje pewności siebie, a przy tym jest pełen energii i uśmiechu, którym zaraża wszystkich dookoła. Gorąco polecam Krzyśka nie tylko jako znakomitego mówcę, ale również coacha i po prostu kumpla, do którego zawsze można się zwrócić z każdym problemem.
Kamil Lisicki - Przedsiębiorca, niebanalny inwestor i podróżnik.

Ponad rok temu uczestniczyłam w...

Ponad rok temu uczestniczyłam w konferencji biznesowej. Siedziałam w odległym rzędzie na wypełnionej ludźmi sali, gdy na scenę wszedł pewnym krokiem, z szerokim uśmiechem na twarzy kolejny tego dnia mówca. Zmęczenie brało górę, ale z minuty na minutę topniało a zainteresowanie rosło. Otwierałam coraz szerzej oczy, a w mojej głowie dojrzewał coraz bardziej pomysł: tak, to jest ten człowiek, od którego ja chcę się uczyć. Chcę uczyć się występować publicznie tylko od niego! Dziś jestem po dwóch cyklach szkoleń Krzysztofa Hillara i wiem, że jest jedyny i niepowtarzalny w swojej branży.  Kilka lat temu, zadałam sobie pytanie: „jak mówić, by inni nie tylko Cię słuchali, ale zapamiętali i chcieli zastosować to, o czym mówisz?”. Odpowiedzi na to pytanie szukałam w książkach i u zagranicznych mówców. Krzysztof Hillar jest odpowiedzią na to pytanie i potrafi tego nauczyć. Znakomity fachowiec i wspaniały leader, który potrafi wydobyć z ludzi to, co najlepsze. Praktyk, żadnego teoretyzowania. Człowiek czynu, tytan pracy, swoimi pomysłami mogący obdarzyć 10 innych osób. Promieniuje energią, która pcha do działania. Zasady etyczne są jego drogowskazem. Dzięki niemu staję się nie tylko lepszym mówcą,lepiej sobie radzę w biznesie, ale też staję się lepszym człowiekiem. Pozdrawiam
Mirosława Hołownia-Nowik - Specialista ds. Ubezpieczeń i Inwestycji, agent ubezpieczeniowy.

Krzysztof uczy wystąpień publicznych, ale...

Krzysztof Hillar uczy wystąpień publicznych, ale takich, które dotyczą nie
tylko sceny. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam Krzycha pomyślałam sobie "Ale.!", może nie skończę, bo nie wzbudził we mnie wtedy najcieplejszych uczuć:) Kiedy później zobaczyłam go w akcji na scenie, zaintrygował mnie, choć wciąż byłam na dystans. Dopiero dużo później, gdy pracowałam z nim w grupie (tak, wciąż na dystans) zrozumiałam, że jemu naprawdę zależy. I choć słowa "od serducha do serducha" dziwnie brzmią w ustach faceta, to było to. prawdziwe. Jasne, że jest biznesmenem, jasne, że myśli finansowo, ALE poziom zaangażowania i tego, co przekazuje w prostych słowach i w praktyce (!) przekona niejednego. Ten facet zna swój temat, naprawdę mu zależy i można się od niego naprawdę wiele nauczyć. Nawet tego, że nigdy wcześniej nie przemawiając publicznie, w niedzielny poranek wyjdziesz na ustawioną na środku marketu scenę i wygłosisz taką mowę, że POCZUJESZ jak trafia w serca innych, jak mocno Cię słuchają i być może zmienisz kawałek ich rzeczywistości. A scenę na pewno opuścisz w morzu oklasków:)
Magdalena Grzegorczyk - Blogerka www.skutecznie.Tv proste, smaczne, szybkie w przygotowaniu!

Czasem spotykasz drugą osobę...

Czasem spotykasz drugą osobę (bez względu na miejsce i czas) i przy pierwszym kontakcie (bez względu na płeć) zdajesz sobie sprawę, że to wyjątkowa postać.  
Tak właśnie miałem z Krzysztofem. 
Niesamowita osobowość, wyjątkowa ekspresja, głos którego się nie zapomina, opanowanie, dystans, poczucie humoru, profesjonalizm i to "coś", czego nie sposób przekazać komuś kto nie miał z nim kontaktu.  
Krzysztof Hillar marka sama w Sobie!
Paweł Sala - Pomysłodawca i założyciel BulletRun, wcześniej ; Dyrektor Runamgedonu Beskidy. Z zamiłowania Strzelec, biegacz górski i przeszkodowy.

Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy...

Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy zaskoczyła mnie jego "inność". Szeroki uśmiech, dystans do siebie i zupełnie inne podejście do sceny niż to , które znałam dotąd. Potem gdy mieliśmy okazję się poznać zobaczyłam faceta z wizją, który dokładnie wie dokąd zmierza ale wie również czego nie chce w życiu. Kiedy coś robi to wkłada w to całe serce bez względu na to czy jest to nowy projekt czy spacer z Córka. Ale to co urzekło mnie najbardziej to jego autentyczność i to że Krzysztof na scenie i poza nią to ten sam człowiek - otwarty, z wielkim serduchem i ogromną pasją do życia a jego "z serca do serca" to nie pusty slogan, to cały On ❤
Agnieszka Barzycka - Prawnik, Trener mentalny! Żona, matka trojki dzieci, zyciowy wariat, niepoprawny spolecznik.

Jeśli masz wyjść na scenę i przemawiać...

Jeśli masz wyjść na scenę i przemawiać dla kilkuset osób, a czasu na przygotowanie masz mniej niż byś chciał, po prostu zadzwoń do Krzysztofa. 
Jest specjalistą w swojej dziedzinie. Potrafi przygotować Cię kompleksowo do Twojego wystąpienia. 
Praca z Krzysztofem była dla mnie niesamowicie owocna, przede wszystkim dzięki jego przygotowaniu i zaangażowaniu. 
Nauczył mnie swojego systemu, który zadziałał dokładnie tak, jak tego oczekiwałem. Dał mi cenne i dające się zastosować wskazówki. 
Jestem przekonany, że każdy kto skorzysta z pomocy Krzyśka, natychmiast zobaczy efekty tej współpracy. Efekty, które dają wymierne, finansowe korzyści dla biznesu.
Daniel Siwiec - Przedsiębiorca, Inwestor ,Developer

Krzysztof HILLAR - co za Gość!

Krzysztof HILLAR - co za Gość.
Obserwuje Krzysztofa od samego początku jego „scenicznej” drogi. Dla mnie jest przykładem osoby (bardzo rzadko spotykanej osoby), która od pierwszego momentu reprezentowała najwyższy poziom i kunszt swojej profesji. Tak jakby ominął etap nauki, zdobywania praktyki i wzrastania - od razu był wielk.
Ja sam, mniej więcej w tym samym czasie zacząłem zmieniać swoje życie. I wiele, naprawdę bardzo dużo nauczyłem się od Krzysztofa, ale co ważniejsze, wiele z tego wdrożyłem w swoje życie. 
Absolutny władca sceny, niekwestionowany Mistrz przekazu i najwyższej klasy Nauczyciel przekazujący w bardzo przystępny sposób wiedzę.
Mentor wystąpień publicznych tak dla mnie, jak i dla wielu.
Tomasz Zabawa - Vice President w DuoLife.

Spotykasz Krzysztofa i od razu czujesz...

Spotykasz Krzysztofa i od razu czujesz energię. Energię wynikającą ze swiadomości dlaczego podejmuje się kolejnych wyzwań. Ta energia i wiedza dają mu skuteczność w osiąganiu celów życiowych i biznesowych. Warto współpracować z Krzysztofem i korzystać z jego wiedzy- to ułatwi nie rezygnować i osiągać cele.
Piotr Cieszewski - zdobywca Mount Everestu, profesjonalny mówca, trener przywództwa.

Profesjonalista...

Profesjonalista o wielkim sercu
To moja opinia o Tobie 🙂
Wojciech Bizub - e-marketing Magik w: Wojciech Bizub o skutecznym e-marketingu.

W pewnym momencie życie zweryfikuje...

W pewnym momencie życie zweryfikuje to kim jesteś, jaki jesteś, co masz i ile jesteś wart.
Ludzie tacy jak ja, czyli koło 50-tki, najczęściej sądzą, że wszystko wiedzą i wszystko znają oraz to, że są rzeczy, które da się zrobić i są takie, których zrobić się nie da. I dla nich jest to normalnie. Ja też tak miałem. 
Jakież było moje zdziwienie, kiedy na mojej życiowej drodze poznałem człowieka, który pokazał mi, że wcale nie musi to tak wyglądać. Człowiek ten podzielił sie ze mną swoją Wiedzą przez duże W i Doświadczeniem przez duże D. Teraz rzeczy jakie wcześniej były niemożliwe do zrobienia po prostu się robią. Tym człowiekiem był Krzysztof Hillar. Pełen profesjonalizm, nieograniczone kompetencje i wiele pozytywnej energii w jednej osobie. 
Robert Topka - Przedsiębiorca, który przesunął granice swoich mozłiwości.

Krzysztof Hillar?- zdecydowane polecam!!! 

Krzysztof Hillar?- zdecydowane polecam!!! 
Jest wielu nauczycieli wystąpień publicznych, ale Hillar, jest tylko jeden! Kiedy po raz pierwszy stanęła przed sceną, na którą miałam wejść za chwilę, miałam pustkę w głowie. Nie tylko ja. Cała nasza grupka. 
Gdy cztery dni później słuchałam naszych wystąpień, zastanawiałam się - jak on to osiągnął? To było niemożliwe i nieprawdopodobne.
Krzysztof robi cuda. Wspaniałe uczy, inspiruje, porywa słuchaczy i adeptów, zaraża entuzjazmem, ładuje energią i sprzedaje ze sceny jak nikt inny. 
Dodatkowe atuty - jest człowiekiem o bardzo wysokim poziomie kultury osobistej, obowiązkowy, rzetelny, uczciwy, moralny, któremu zależy na Twoich rezultatach. Pracuje z Tobą i dla Ciebie! Wspaniałe dogaduje się z ludźmi w każdym wieku. Praca i kontakt z Krzysztofem to prawdziwa przyjemność i gwarancja, że osiągniesz to, po co przyszedłeś.
Jeszcze raz gorąco polecam!!!

Bogumiła Fiorek - psycholog, coach

Krzysztof Hillar (samo H, dwa ll) cóż...

Krzysztof Hillar (samo H, dwa ll) cóż, tyle by się chciało napisać.....
Od lipca 2015 roku, kiedy to nasze drogi się skrzyżowały, zmieniło się wiele, ale co równie istotne, kilka rzeczy zmianie nie uległo. 
Krzysiek konsekwentnie bandażuje pokaleczoną pospiechem rzeczywistość swoją niegasnącą ciekawością, otwartością, pytaniami, którymi stawia i odpowiedziami, których szuka.
W rozmowach z Krzyśkiem humor spotyka się z mądrością a doświadczenie z improwizacją, bez nadąsania, przerośniętego ego i pychy. Inżynier, który zbudował więcej mostów niż ogrodzeń.
Krzysztof Hillar (samo H, dwa ll), diler pozytywnej energii, dawca dobrych emocji, osobowość o minimalistycznej fryzurze.
 „zalecam w dużych dawkach”
Jurek Porabik - Trener, entuzjasta ludzi, kolekcjoner wspomnień, kibic futbolu, słuchacz, uczeń

Powiedzieć coś o Krzyśku w kilku...

Powiedzieć coś o Krzyśku w kilku zdaniach, to zdecydowanie za mało. 
Wspominając przygodę, którą dzięki niemu przeżyłem mam przed oczami wizerunek faceta który swym szerokim uśmiechem, dobrą i pozytywną energią, daleko wychodzącą empatią potrafi zelektryzować swą publiczność, bo na scenie jest jak dynamit. Jak sam mówi ,,Z serca do serca, ze sceny do ludzi’’ I to się zgadza bo jest lustrzanym odbiciem swoich słów, potrafi wzbudzić uczucia które drzemią głęboko w nas. Co w konsekwencji sprawia że swoją wiedzę potrafi przekazywać w prosty i zrozumiały sposób. 
Na zakończenie dodam tylko że to prawdziwa frajda mieć go w gronie swoich znajomych.
Maciej Dawiec - 

Krzysiek mówi o sobie i pisze...

Krzysiek mówi o sobie i pisze "Jestem nowym typem przedsiębiorcy." " Jestem mówcą, który chce inspirować innych." "Obserwuję tych, którzy mnie inspirują. Rozwijam się, jestem pilnym uczniem, można powiedzieć nawet kujonem." Ale chyba najważniejsze co usłyszałem z jego ust to słowa "Jeśli wiesz PO CO coś robisz to wszystko wygląda inaczej i nabiera właściwego sensu." Obserwując, współpracując, biegając, ucząc się od Krzyśka mogę śmiało powiedzieć, że on zawsze wie jaki jest jego PO CO i potrafi tym PO CO zarażać, dzielić się, znajdować własne PO CO. To co jeszcze ujęło mnie w Hillarze to fakt, że potrafi słuchać i nie wstydzi się przyjmować pomocy, potrafi z tej pomocy korzystać i daje z siebie zawsze sto procent. Ja na przykład nauczyłem się od niego tego, że naprawdę ciężki bieg z przeszkodami można pokonać licząc "jeden, dwa, trzy". To wielka sprawa, że nasze drogi życiowe się skrzyżowały. Dzięki Kris.
Ryszard Milczarek - Trener sprzedaży i wsparcia klienta. Zdobywca korony maratonów Polski! 

Krzysztof Hillar, to człowiek któremu ufam...

Krzysztof Hillar, to człowiek któremu ufam bezgranicznie! Jest dla mnie wspaniałym przyjacielem, mentorem, moim mistrzem Jedi 🙂 Gdy pierwszy raz go zobaczyłem, a było to na scenie, od razu poczułem, że to ktoś kto czuje podobnie jak ja i jest z mojego świata, z mojej ‚bajki.’ On daje mi niesamowity przykład swoim sposobem działania, inspiruje bym zmieniał się na nowe, daje mi przestrzeń do rozwoju, wierzy we mnie, gdy ja wątpię w samego siebie... Według mnie, jest najlepszym mówcą!! A poza sceną jest jeszcze lepszym człowiekiem, niż na niej. Krzysiu, dzięki Ci wielkie, że jesteś! Nauczyłeś mnie, by zawsze mówić z serca do serca, by mówić tylko prawdę, choć często jest to niełatwe, dobrze się bawić i być zawsze sobą! Będę o tym pamiętał i nigdy już nie zapomnę...
Łukasz Ciecierski - Pasjonat ludzi, i muzyk. Nazywany jest polskim i nie tylko Frank-em Sinatra. 

Scena to jego dom...

Scena to jego dom. Kolorowy, pełen dobrej energii i naturalnego uśmiechu! Cenię w Krzyśku to że zaprasza do niego tak wiele osób. Wielu po tej wizycie wychodzi odmienionych i mających odwagę do zdobywania swoich życiowych Everestów. To zaszczyt i przyjemność współpracować z Krzysztofem i czerpać z jego doświadczeń.
Szczepan Brzeski - Himalaista; zdobywca Górskiej Korony Ziemi, zdobywca Mount Everest. Szkoleniowiec w zakresie rozwoju przedsiębiorstw

Krzyśka poznałem w organizacji wystąpień..

Krzyśka poznałem w organizacji wystąpień publicznych Toastmasters jeszcze dobrych parę lat temu i muszę przyznać, że to jest człowiek wiary 😊. Od razu pokazał się od strony osoby mocno wierzącej w swój sukces i muszę przyznać, że jego zapał wydawał się wtedy wręcz niewiarygodny. To do czego doszedł dzisiaj jest godne podziwu i za to należy mu się szacunek. Charyzmatyczny ze sceny i zachowujący pokorę w życiu prywatnym – tak określił bym moje doświadczenie z Krzyśkiem.
Igor Orlicki  - Team Leader w GetResponse Enterprise, Założyciel Unilight.me oraz mówca i konferansjer z pasji.

Krzysztof Hillar to osoba którą cechuje...

Krzysztof Hillar to osoba którą cechuje ogromna energia oraz dystans do siebie i świata. 
Kiedy pierwszy raz usłyszałem o tym jak doszedł do miejsca w którym mógł prezentować swoje doświadczenie i przekazywać mi wartości które zdobył, pomyślałem ze to napewno nie będzie nasze ostatnie spotkanie. Zaintrygowała mnie przeszłość „Hillara” ale jeszcze bardziej to co prezentował na scenie. Dlatego zdecydowałem sie podnosić swoje umiejętności prezentacji na warsztacie SSS by Hillar 😉 
Dzięki warsztatom Krzysztofa zdobyłem umiejętności, które każdego dnia wykorzystuje w moim biznesie. 
Współpraca z Hillarem zwróciła sie po pierwszym tygodniu. Zarówno w sferze mentalnej jak i monetarnej. 
Dzięki Krzysztof !
Patryk Płoszaj - Przedsiębiorca - Twórca Marek , wizjoner i praktyk

Krzysztof to bardzo pozytywna osoba...

Krzysztof to bardzo pozytywna osoba, zaraża energią i uśmiechem.
Czuć od niego power i zaangażowanie w to co robi. Najbardziej ujęło mnie to, że bardzo mocno kieruje się
sercem i wartościami w życiu i biznesie. Rozwija potencjał ludzi, daje im piękne emocji i bardzo wierzy w sens tego co robi.  
W biznesie jest bardzo wyrazisty, jednak pozostawia równocześnie ludziom przestrzeń do działania i komunikacji.
Jego mocne pytania mają wielki wpływ na ludzi, skłaniają do działania i danie z siebie znacznie więcej.
Krzysztofa poznałem na warsztatach Super Speaker System, potem na BSA. Ja również wierzę w rozwój ludzi i ich potencjał,
dlatego wspólnie rozpoczęliśmy działania biznesowe dla dużych firm wprowadzając Zdrowie Organizacji.   
Piotr Strzyżewski - Właściciel Consulting+33, trener, twórca sytemu "Zdrowie Organiznacji"

Jadąc na pierwsze warsztaty z...

Jadąc na pierwsze warsztaty z Krzysztofem, jechałem z nastawieniem posiedzę, porobię notatki, poobserwuje… Och jak bardzo się myliłem, gdy już w pierwszej godzinie stałem na scenie. 
Krzysiu jest jak magik który potrafi wyczarować z ludzi mówców. Nauczyć jak żyć, poruszać się, przemawiać ze sceny i co zawsze powtarza: mówców autentycznych, którzy biorą pełną odpowiedzialnością za swoje słowa i zawsze mówią „z serca do serca”.
Aleksander Skoczeń  - Pier Luigi producent kalendarzy książkowych. Wspaniały ojciec i zapalony triathlonista.

Krzysztof jest znakomitym mówcą...

Krzysztof jest znakomitym mówcą i trenerem. Potrafi przekazywać wiedzę i informacje za pomocą wciągających historii, które zarówno uczą, jak i inspirują do tego, żeby wykonać pierwszy – a w niektórych przypadkach kolejny – krok. W przypadku szkoleń Krzysztofa tym krokiem jest wejście na scenę i dzielenie się tym co człowiekowi w sercu siedzi. Właśnie to robią uczestnicy jego szkoleń od pierwszego dnia. I nawet jeśli zaczęli ze strachem to na ostatnią prostą docierają z radością i chcą więcej.
Kamil Tomala - Trener, coach i konsultat przywództwa. 

Krzysztof Hillar to osoba, która widzi...

Krzysztof Hillar to osoba, która widzi świat w dobrych kolorach, a więc i zobaczy to co dobre w Tobie. Zobaczy Twój potencjał i pomoże, abyś i Ty go zobaczył, uwierzył i wykorzystał. Krzysiek oprócz ogromu profesjonalnej wiedzy i systemów da Ci wiarę, we własne możliwości i w to że możesz osiągnąć swój cel. We współpracy będzie wymagający bo ma wysokie standardy i właśnie dlatego przy nim rozwiniesz się najbardziej. Mam przyjemność znać Krzysztofa zawodowo i prywatnie, w każdej z tych sfer zaskakuje mnie kreatywnością, optymizmem i skutecznością. Polecam serdecznie współpracę z Krzysztofem Hillarem. 
Magdalena Pawłowska  - #1 best selling autor “Jedna kampania do wolności”, ekspert online marketingu, podcaster Marketing MasterClass

Krzysztof Hillar to chodząca energia...

Krzysztof Hillar to chodząca energia. Dokładnie pamiętam ten moment gdy po raz pierwszy zobaczyłem Krzycha na scenie.. wulkan energii, pasja do przemawiania i doładowanie H2L, to dewiza każdego jego wystąpienia.. kontakt jaki łapie z publicznością od pierwszej chwili, profesjonalizm i determinacja, jest czymś czego warto się od niego uczyć.  Jeżeli czujesz, że masz coś ważnego do powiedzenia, tylko nie wiesz JAK.. chcesz stworzyć własną scenę i jesteś gotowa/y na zmiany… Jak sam podkreśla „scena jest wszędzie” i nie ważne czy chcesz ją budować online czy offline, warto zacząć już dziś.  Dla mnie to ogromny zaszczyt, że stale mogę się od niego uczyć, razem współpracować i mieć go w swoim otoczeniu.
Łukasz Misiło - przedsiębiorca, haker kreatywności

Krzysztof – spotkanie z Tobą to było...

Krzysztof – spotkanie z Tobą to było jak zderzenie się ze skałą, moja latająca nadmuchana bańka, trafiła na Twoją ostrą skałę... upadek bolał niezmiernie. Cała iluzja, która mną władała, przestała istnieć. Nagle znalazłem się w nowym świecie, który ani nie był łatwy ani przyjemny na początku. Jednak zaufałem, serducho gadało, że to jest ta droga, że to jest to, że „tego właśnie potrzebujesz Szymon!”. 
Pierwszy raz, krzyk serca przebił się ponad echo i zagłuszające słowa ego... zaufałem zarówno Tobie jak i sobie jednocześnie. Dziś mogę powiedzieć, że te niesamowite kilka lat, jak dobrze liczę to 4, które się znamy, sprawiło, że jestem w innym miejscu, lepszym i bardziej prawdziwym, rzeczywistym i co najważniejsze szczerym. Zmieniło się moje otoczenie, ludzie, podejście do życia. 
Obserwując to z perspektywy – po prostu się zmieniło, a teraz kształtuje się w taki sposób jaki mi odpowiada. Również obserwacja Twoich przemian, to dla mnie wielka inspiracja i jednocześnie potwierdzenie, że wielkie rzeczy można robić tylko jeżeli nastąpi zmiana we wcześniejszym myśleniu, działaniu...
Dzięki wielkie, bo chyba już od jakiegoś czasu mogę spokojnie nazwać Cię moim przyjacielem, który jest wsparciem, inspiracją, doradcą, człowiekiem któremu można się pożalić, pogadać, pobawić, pośmiać, pożartować, poprzerzynać coś wspólnie. 
Czuje, że jeszcze wiele dobrego zrobimy wspólnie dla tego świata ! Jestem Ci ogromnie wdzięczny Kris.
Do zobaczenia w życiu Przyjacielu
Szymon Dymański  - Biznesowo:Pasjonat nowych technologi i pozaschematycznego działania Prywatnie: Kreator własnego życia, miłośnik przebywania blisko natury

Kiedy słyszę to nazwisko...

Kiedy słyszę to nazwisko, uśmiech mimowolnie pojawia się na mojej twarzy. Krzysztofa, a dzisiaj po prostu Krisa, pierwszy raz zobaczyłam podczas wystąpienia. Latał po scenie jak szalony, przestawiał krzesło, które było elementem jego monologu. Trudno było oderwać oczy od tego energetycznego człowieka i, szczerze, dzisiaj już nie bardzo pamiętam słowa, które przekazywał mi – uczestniczce szkolenia – bo byłam pod wrażeniem jego charyzmy, entuzjazmu i siły, z jaką oddziaływał na otoczenie… Po niedługim czasie nasze drogi znowu się przecięły, tym razem w relacji prywatnej. Byłam bardzo ciekawa czy rola trenera i mówcy to „strój sceniczny” czy autentyczna otwartość. Hillar na scenie i Kris prywatnie to jedno i to samo J Poznając tego człowieka nie ma mowy o jakichkolwiek lodach, które trzeba przełamać. Chłód? Wobec tego człowieka takie słowo nie istnieje! Nie znam innej osoby, która jest się w stanie śmiać się całą twarzą a swoim uśmiechem byłby chyba w stanie roztopić górę lodową. Zdecydowanie, Kris ma wpływ na ocieplenie naszego klimatu!!!  Otwartość, szczerość i prawdomówność to nie kreacja a charakter Krzyśka. Tak samo śmiało wyciągnie chusteczkę, żeby otrzeć łzy bezsilności jak i udzieli konstruktywnej krytyki, dokona analizy błędów i na koniec zmotywuje i da „kopa na start” przed kolejnym wyzwaniem.
Kris, jeśli wszystko, o czym piszę to Twoja recepta na sukces, jaki niewątpliwie odniosłem w życiu zawodowym i prywatnym, gdzie wyzwań było co nie miara i mogło być różnie… będziesz miał niebawem wielu naśladowców. I oby było ich jak najwięcej! Ja sama uczę się od Ciebie zawsze i te lekcje właściwego podejścia do życia i ludzi bardzo mi się podobają. Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci szczęścia a Ty już sam wiesz, jak to życzenie zrealizujesz.
Joanna Traczyk - Specjalista d.s. wsparcia sprzedaży BGŻ BNP PARIBAS, Oddana przyjaciółka rodziny!

Monika widzi Krzysztofa jako osobe...

Monika widzi Krzysztofa jako osobe pozytywna, o dobrej energii, radosna, z wielkim szczerym usmiechem (zarazajacym innych 😁), zadowolona z zycia. Ta pozytywna aura i wysoka energia sprawily ze Monika szybko polubila Krzysia 😉 Z jednej strony Krzysztof zdaje sie byc osoba twardo stapajaca po ziemi, a z drugiej bawiaca sie zyciem. Przypyszczam ze Krzysztof jest osoba swiadoma, rozwija sie duchowo, pracuje nad soba (i swoim ego).  Zawodowo, jest osoba ambitna, realizuje zalozone sobie cele 👍 Jest wysokoenergetyczny, ludzie za nim podazaja.
Krzysztof wyglada na zrealizowanego tate i partnera. Ma szczesliwa rodzine, tworza zgrany team, doswiadczaja razem zycia, podrozuja etc 🌞
Monika Lecyk - D

Z Krzysztofem poznaliśmy się przez...

Z Krzysztofem poznaliśmy się przez telefon, ja ważny, duży klient biznesowy, on znany mówca i trener. Jego serdeczny uśmiech widziałam przez słuchawkę i to na pewno pomogło nam złapać kontakt od pierwszych zdań. To było wiele lat temu i do dziś pozostajemy w bliskich relacjach. Towarzystwo Krzyśka jest bardzo inspirujące i motywujące. Krzysztof jest jak lustro, w którym możesz zobaczyć jak siebie, swoje działania, pomysł, zderzyć je z rzeczywistością. Wtedy wkładasz siedmiomilowe buty i idziesz po swoje marzenia dużo szybciej i skuteczniej.
Karolina Krzywicka - Doświadczony trener biznesu, coach, mówca, Kobieta Pewna. 

W fenomenalny i skuteczny sposób...

W fenomenalny i skuteczny sposób dzielisz się swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Czuć, że kochasz to robisz i robisz to z ogromną pasja wkładając w to całe serducho. Twoim żywiołem jest scena. Dlatego też nasze efekty i nasza zmiana jest piorunująca, a warsztaty w których uczestniczyłam ( SUPER SPEAKER SYSTEM i BUSINESS SPEAKER ACADEMY) zmieniają percepcję postrzegania życia i otwierają nowe horyzonty. Wszystko co robisz robisz na maxa i dbasz o każdy najmniejszy szczegół. Inspirujesz, angażujesz, stawiasz człowieka w centrum uwagi, a przy tym jesteś wspaniałym Człowiekiem. Atmosfera, którą tworzysz jest niepowtarzalna. Jesteś jedyny w swoim rodzaju normalnym gościem o niezwykłych umiejętnościach. Dzięki wielkie za wszystko! ❤
Dorota Kordulasińska - Promotor. Programu NuCell™ . Creates the future. www.nucell.pl

Krzysztof to Wulkan prawdy ubranej...

Krzysztof to Wulkan prawdy ubranej w proste słowa, która trafia do każdego odbiorcy. Idealnie nazwany nowym typem przedsiębiorcy, który pokazuje najważniejsze wartości w życiu. Swoją obecnością między Nami tworzy świat lepszym. Zawsze mówi to, co potrzeba bez względu czy to będzie boleć, śmieszyć czy wzruszać... Ale zawsze tak konstruktywnie, że każdy jest usatysfakcjonowany! Uczciwy mąż i ojciec pokazuje mi prostą drogę do odpowiedzialności. Swoim przykladem pomógł mi zrobić duży krok do przodu i dodatkowo ujął te wskazówki bardzo czytelnie w swojej książce. Czuję ogromną wdzięczność, że poznałem Cię, Krzysztof, osobiście oraz za możliwość wspólnego wystąpienia na scenie biznesowej.
Krzysztof Kowalski - rozwijający skrzydła na scenie wsparcia biznesu Alior Bank. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

Krzysztof Hilar...

Krzysztof Hilar 
Mistrz estrady ! Żyje sceną, ma pasje i kocha ludzi. Potrafi opowiadać historie w taki sposób aby ludzie słuchali go z zainteresowaniem. 
Imponuje mi jego historia oraz szybkość rozwoju. Prywatnie sympatyczny facet.
Daniel Kubach  - Przedsiębiorca / Anioł Biznesu

Krzysztof jest jedną z najbardziej...

Krzysztof jest jedną z najbardziej energetycznych osób jakie miałem przyjemność poznać w swoim życiu. Cokolwiek robi, widać, że robi to z pasją i rozmachem wkładając w to mnóstwo serca. Praca z nim to czysta przyjemność! 🙂
Sylwester Robak - Przedsiębiorca i właściciel Arrano. Prywatnie: aikido, biznes, wspieranie i inspiracja innych.

Krzysztof gwarantuje pełen profesjonalizm..

O Krzysiu Hillarze?... proszsz... parę... dziesiąt słów... na początek... Pamiętne spotkanie na Torwarze, MMI, tysiące ludzi... ja dopiero wchodziłem w ten świat, który dla niego obecnie nie ma tajemnic. Rozwój osobisty - tak zawrotna kariera tego pojęcia w ostatnich latach w Polsce, a jednocześnie, tak zdewaluowana przez różnego sortu hochsztaplerów... Uważajcie ludzie, chłonni swojego "ja" i szukający "jak", miarkujcie komu oddajcie się w ręce i władanie owych. 
Krzysztof gwarantuje pełen profesjonalizm i holistyczne podejście do człowieka. Nie przekracza tej cienkiej granicy "bycia" na scenie i "grania bycia", nie stosuje technik i socjometod, jakie zalewają nasz rynek. Jego żywy, oryginalny, przy tym indywidualny przekaz, budzi Was z krótkiej (mam nadzieję) drzemki. Przeciągnięcie się, rozejrzycie wokół i zobaczycie siebie i innych w nowej odsłonie... i niejeden zawyje ze szczęścia! 
Krzysztof?  W dwóch słowach- Młody Wilk polskiej sceny rozwojowej, nieprzypadkowaowa konotacja😎 Wiem, co mówię. Do zo...
Piotr Szwedes polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, prezenter telewizyjny oraz producent teatralny. 

Krzyśka zobaczyłem na jednej...

Krzyśka zobaczyłem na jednej z konferencji. To, co robił na scenie, zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. Uśmiech, energia, zaangażowanie, kompetencja i pasja. Wtedy podjąłem decyzję. W tym miejscu i w tej chwili chcę tylko jego. Chce się uczyć od niego wystąpień publicznych.
Jednak największym zaskoczeniem było to, że gdy już poznałem Krzyśka osobiście to okazało się, że ten uśmiech, energia i pasja to prawda. On zawsze jest sobą. Nieważne czy to jest scena, backstage czy życie codzienne. Jest w tym prawdziwyjest sobą. Zawsze na maksa. Pełne zaangażowanie. Jeśli czegoś się podejmuje, to robi to od początku do końca, jest w tym na 100 a właściwie na 200%. Dodaj do tego ten jego ogromnym uśmiechem, błysk w oku i dzieje się MAGIA. 
Kocha to, co robi, kocha życie i idzie przez nie z uśmiechem.
W czasach, gdy najczęściej jesteśmy otoczeni przez ludzi, którzy ukrywają się za różnymi „maskami” i nigdy nie wiesz, co jest prawdą, spotkanie i poznanie kogoś takiego jak Krzysiek to niezwykły moment. 
Gdy przychodzą, w których łapie zwątpienie i zastanawiam się, czy to ma sens, czy to właściwa droga. Przypominam sobie tą łysą głowę z ogromnym radosnym uśmiechem, która mówi „Robert, a co jeśli się uda..” 
To już taka moja prywatna „sekretna” technika motywacyjna 😉 
Dziękuję za wszystko, co było, jest i będzie.
Robert Derda - Przedsiębiorca, Life Coach. Trener NLP vel "Saper" specjalista od pracy z emocjami 

Krzysztof jest ciekawym zjawiskiem...

Krzysztof jest ciekawym zjawiskiem. 
Sama nie wiem czy to co zobaczyłam nie jest rodzajem iluzji. Właśnie dlatego mam zwyczaj sprawdzać. Sprawdzam i przyznaję że chciałabym żeby reszta świata była taka. 
Taka jak ta iluzja, którą nazywamy Hillar Coś mi mówi, że warto.
Ewa Miłek  Twórca w Book Master Projekct, właścicielka w Oficyna Wydawnicza Tysiąclecia.

Krzysztof ma cechę prawdziwego...

Krzysztof ma cechę prawdziwego mistrza fachu. Nie tylko uczy innych, ale też sam szuka najlepszych praktyk, aby stawać się jeszcze lepszym. Dzięki temu wiem, że obecnie jest jednym z najlepszych na świecie mówcą i specjalistą od wystąpień publicznych. Swój doskonały warsztat uzupełnia doświadczeniem i niesamowitym uśmiechem.
Krzysztof Liegmann - autor książek, mówca i trener motywacyjny, przedsiębiorca

Nieskończona energia...

Nieskończona energia, potrzeba doskonalenia i ogromna empatia, to cechy które sprawiają że czas z Krzysztofem jest wyjątkowy. Żadne szkolenie nie jest takie samo, profesjonalista pełną parą z którym każdy uczestnik może nawiązać wyjątkową więź która powstaje od serca do serca i często pozostaje na długie lata, jak w moim przypadku. Przez te lata nie dane mi było usłyszeć negatywnego słowa na współpracę z Krzysztofem.
Borys Kowalski  Przedsięborca, Inwestor, zapalony żeglarz i prawdziwy obieżyświat!

Drżące nogi, strach przed tym, że...

Drżące nogi, strach przed tym że zapomnisz co chcesz powiedzieć, trema- znasz to skądś? Też tak miałem... zwłaszcza że czekało mnie wystąpienie przed dwoma tysiącami ludzi! Trochę pracy nad tekstem, korekty Krzysztofa i super motywacja doprowadziły do przełomu po którym już nigdy więcej nie drżały mi nogi na scenie. A trema? Została ale nauczyłem się nad nią panować. Serdeczne dzięki Krzysztof!
Piotr Głowacki - Przedsiębiorca, inwestor rynków akcji i nieruchomości.

Krzysztof Hillar to człowiek który...

Krzysztof Hillar to człowiek który zaraża. Najpierw uśmiechem, ten pojawia się jako pierwszy objaw - samoistnie, wzbudza zaufanie. Potem jest energia i głos, który zaciekawia, dzięki czemu chce się więcej. Atmosferę którą potrafi zbudować Hillar, daje wrażenie że można uwierzyć w ciemno w to co ma do powiedzenia. Bo tak naprawdę słuchając właśnie treści opartej na prawdziwości, uważności życia i przede wszystkim na jego wielkiej świadomości, można mieć poczucie że świat jest na wyciągnięcie ręki. I z taką samą jego lekkością można się też zarazić jego entuzjazmem. Można by powiedzieć, że zarażanie jest jego magią, ale prawda jest taka że Krzysztof zdobył moje zaufanie dzięki swojej autentyczności i pokorze do swoich doświadczeń.
Anna Żegocka  ekspert w branży reklamy

Gdy spotykasz Krzysztofa Hillara...

Gdy spotykasz Krzysztofa Hillara na swojej drodze gwarantuje Ci, że pierwsze co odczujesz będzie to radość...
Potem jest tylko lepiej. Jeżeli potrzebujesz odkryć bądź zmienić coś w sobie lub życiu Krzysztof jest najlepszą osobą żeby uruchomić Twój potencjał. 
Sercem i mądrością dotyka naprawdę głęboko i przez swoje zaangażowanie pomaga odkryć własną prawdę, taką jedyną prawdziwą dla której zrobisz wszystko aby stała się rzeczywistością.
Dzięki wielkie Kris, za wszystko!
Dawid Łaś - Ekspert sprzedaży i wspraca kluczowych klientów w branży wykończenia wnętrz. 

Dlaczego i w jakim celu go spotkałam????

...Krzysztof Hillar... 
Któż to? Dlaczego i w jakim celu go spotkałam???? Jeszcze go nie poznałam, a serce mówiło, że poznam go bliżej. Jest światłem niejednej istoty ludzkiej, również mojej. Jest jak czekolada w słońcu - patrzysz na niego i się rozpływasz w uśmiechu, łapiąc radość , którą niesie sobą. Kiedy masz słaby dzień - polecam - Krzysztof Hillar. Jedna godzina pracy z Krzysztofem nadaje sens i motywację na długie miesiące , a Ty nadal chcesz więcej. 
Dla wszystkich potrzebujących nadziei i ciężkiej pracy nad sobą rekomenduję „z serca do serca”
Renata Gutowska  dyrektor handlowy w: Vinderen-Ceramstic

Krzysztof Hillar to mówca...

Krzysztof Hillar to mówca wręcz doskonały. Pasionat swojej profesji. I to co najważniejsze jak mówi od serca do serca. Serdecznie polecam!
Jan Paweł Tomaszewski - ekspert motywacji, coach, trener przemawiania, maratończyk, aktor.

Krzysiek Hillar jest radosnym człowiekiem...

Krzysiek Hillar jest radosnym człowiekiem, od którego bije masa pozytywnej energii. Na jego twarzy ciągle widnieje uśmiech i ogromne zadowolenie z życia, co powoduje, że chce się z nim przebywać. Dla mnie Krzysiek jest jak ogień, który przyciąga ćmy. Dlaczego? Po jego poznaniu ma się taki „błysk”, taki moment „aha”, który sprawia, że chce się od niego uczyć i całym sobą czerpać dobrą i praktyczną wiedzę, jaką on przekazuje. Krzysiek jest bardzo, ale to bardzo inspirującym człowiekiem. Najbardziej cenię go za to, że jest bardzo pomocny i zawsze służy dobrą radą.
Krzysiek od samego początku dał się poznać, jako niekwestionowany ekspert z dziedziny przemówień publicznych, bo widać i słychać, że jest świetnie przygotowanym mówcą, a co więcej jest tak samo bardzo kreatywnym przedsiębiorcą. Reasumując, takich ludzi jak Krzysiek na świecie powinno być więcej. Myślę, że wtedy lepiej by nam się żyło.
Sławomir Wojtasik - Przedsiębiorca, praktyk egzekucji sądowej, twórca inteligentnych systemów dla komorników sądowych. 

Krzysztof posiada wyjątkową umiejętność...

Krzysztof posiada wyjątkową umiejętność nawiązania relacji z publicznością. Doskonale opowiada historie, stopniując napiecie, wplatajac humor, gra emocjami publicznosci niczym wirtuoz. Co jednak w tym wszystkich najwazniejsze-pozostaje autentyczny. Pewnie dlatego, ze przemawia zawsze od serca, do serca. Jest tez wlascicielem rozbrajajacego usmiechu, ktory w kilka sekund potrafi zmienic stan drugiej osoby.
Pozdrawiam serdecznie Krzychu jeszcze ze slonecznego Maroka!
Wlasnie umoncYlem Marathon Des Sables 💪🔥⚡️🌟 byl ogien!
Przepraszsm za poslizg z rekomendacja.
Niech Moc bedzie z Toba! 🌟✌️
Daniel Połatyński - przedsiębiorca, ultramaratończyk, pasjonat życia i sportu 😁
myHillar.com Sp. z o.o.
Spokojna 46
83-010 Straszyn 
POLAND
NIP: 6040200665
Kontakt: kontakt@myhillar.com
krzysztofhillar.com - ® 2018- 2020
Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prwatności
Kim jest Krzysztof Hillar?
Nowy Typ Przedsięborcy, który działa ze sceny  jeden do wielu. Wspiera przedsiębiorców w tym jak wejść na scenę online oraz offline i stutecznie dostarczyć swoją ofertę na rynek. Książkę Przemawiaj i zarabiaj sprzedał w tysiącach sztuk i zbudował wielotysięczną społeczność, z którą zmienia rynek na lepsze. Działa jak sam mówi z "Serca do Serca" i wykorzystuje wszystko to co tworzy i czego uczy w swoich przedsięwzięciach. To daje prawo, aby określać go mianem praktyka biznesu i sceny. 
Dołącz do nas:
FaceBook group
krzysztofhillar.com - All Rights Reserved - Wszelkie prawa zastrzerzone
 ® 2018-2028 All Rights Reserved
  Powered By myHillar.com