Krzysztof   I     Opinie   I   Książki   I   Warsztaty   I   Programy   I   Wynajmij Hillara     Kontakt
Kim jest Krzysztof Hillar?
Nowy Typ Przedsięborcy, który działa ze sceny jeden do wielu. Wspiera przedsiębiorców w tym jak wejść na scenę online oraz offline i skutecznie dostarczyć swoją ofertę na rynek. 

Książkę Przemawiaj i zarabiaj sprzedał w tysiącach egzemplarzy i zbudował wielotysięczną społeczność, z którą zmienia rynek na lepsze. Działa jak sam mówi "Z serca do Serca" i wykorzystuje wszystko to, co tworzy i czego uczy w swoich przedsięwzięciach. To daje prawo, aby określać go mianem praktyka biznesu i sceny.
13 letni MARZYCIEL
Krzysztof w wieku 13 lat chciał projektować jachty i chciał na nich pływać. Bardzo wcześnie odkrył rozwój osobisty i biznesowy. Rozumiał, że jeśli chce osiągnąć coś znaczącego to trzeba się stać kimś kto może to mieć. Szukał wiedzy i narzędzi. Kupował, czytał i stosował w praktyce wszystko czego się tylko dowiedział. Krok po kroku dążył do celu i zdobywał doświadczenie, które jak sam dziś mówi po latach jest największym uniwersytetem jaki mógł przejść i zaliczyć. 
Droga na SCENĘ
Już podczas studiów Krzysztof szukał możliwości uczenie się od praktyków i stawiał pierwsze kroki w sprzedaży i biznesie. Po paru latach opuścił szeroko pojętą branżę okrętową i po inspiracje wyjechał do Londynu gdzie poznał siłę i wartość wystąpień publicznych a także biznesowych. To była miłość od pierwszego wejrzenia i stała się obsesją Krzysztofa. 
Krzysztof każdego dnia starał się występować i szlifować nowe nabyte umiejętności. Wiedział, że wystąpień można się nauczyć tylko na scenie i stawał na niej jak tylko była okazja. W pierwsze 9 miesięcy wystąpił ponad 200 razy co sprawiło, że warsztat i umiejętności jakie zdobył jest porównywalne z 10-letnim doświadczeniem. 
Po niecałym roku praktyki i zgłębiania tajników oraz technik komunikacji Krzysztof Hillar stał się jednym z najbardziej skutecznych sprzedawców na scenie. Na polskim rynku jest określany mianem eksperta sztuki komunikacji jeden do wielu. Został zaproszony do współpracy między innymi przez takie marki jak: 

Orlen, Motorola, DuoLife, Bank Santander, Eduneo, Luxmed, Plus, FM, Liberty, 360SBC, Milewski & Partnerzy,  Raiffeisen Bank Polska, DRB, wp.pl i inni...
Dziś jego produkt Super Speaker System jest wyceniany na ponad 1mln pln rocznie i bierze w nim udział setki osób rok do roku. Krzysztof pracując z właścicielami biznesu, przedsiębiorcami pomaga planować, budować i rozwijać strategię komunikacji nastawioną na sprzedaż i wymierny efekt na publiczności. 
Na co dzień dzieli scenę życia i biznesu między innymi z: Brian Tracy, Jakub B. Bączek, Mateusz Grzesiak, Rafał Brzoska, Jakub Wesołowski, Piotr Szwedes, Jacek Walkiewicz, Sebastian Kotow, Wojciech Eichelberger, Mamed Khalidov, Magdalena Soszyńska, Agnieszka Rylik, Jasiek Mela, Robert Krool, Marcin Prokop i wielu innych. 
Krzysztof Hillar DZIŚ
Nowy typ przedsiębiorcy. Promuje i przedstawia podejście i narzędzia dające przewagę na rynku i co ważniejsze cechują się najwyższą z możliwych skutecznością. Wierzy bardzo mocno w to, że strategia jeden do wielu jest dziś kluczem do zysków w biznesie.  

Jest właścicielem i prezesem myHillar.com Sp. z o.o. - firmy, która dziś kreuje pod okiem Krzysztofa przestrzeń i rozwiązania dla wszystkich tych, którzy tworzą wartość na rynku dla innych w postaci produktów, usług, informacji w każdej dostępnej formie. 

Występuje zawsze "Z serca do serca" i stawia na wynik. Nie przestaje się rozwijać i każdego dnia stawia krok w przyszłość wraz ze swoimi klientami i partnerami  biznesowymi. 

Krzysztof PRYWATNIE
Prywatnie Krzysztof jest zakochany po uszy! Tworzy jak sam mówi 
( klik -> ) RODZINĘ Z ODZYSKU z którą realizuje, każdego dnia wspólną mapę marzeń.

Można o nim powiedzieć, że jest podróżnikiem bowiem każdego roku wraz z ukochaną Magdaleną zwiedza świat. To ona pokazała mu jak wielką radość dają podróże te małe i te duże. 

W wolnych chwilach buduje z drewna, plastiku i wraz z Julianem z klocków lego. Czyta i to dużo. Jego pułka przepełniona jest książkami, a szczególną sympatią darzy wszelkiego rodzaju biografie ludzi każdego formatu. 

Mieszka w okolicach Trójmiasta i każdą wolną chwilę spędza na tym aby czerpać z życia pełnymi garściami. Nie wie ile ma czasu więc stara się go nie marnować.
myHillar.com Sp. z o.o.
Spokojna 46
83-010 Straszyn 
POLAND
NIP: 6040200665
Kontakt: kontakt@myhillar.com
krzysztofhillar.com - ® 2018- 2020
Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prwatności
Kim jest Krzysztof Hillar?
Nowy Typ Przedsięborcy, który działa ze sceny  jeden do wielu. Wspiera przedsiębiorców w tym jak wejść na scenę online oraz offline i stutecznie dostarczyć swoją ofertę na rynek. Książkę Przemawiaj i zarabiaj sprzedał w tysiącach sztuk i zbudował wielotysięczną społeczność, z którą zmienia rynek na lepsze. Działa jak sam mówi "Z serca do serca" i wykorzystuje wszystko to co tworzy i czego uczy w swoich przedsięwzięciach. To daje prawo, aby określać go mianem praktyka biznesu i sceny. 
Dołącz do nas:
FaceBook group
krzysztofhillar.com - All Rights Reserved - Wszelkie prawa zastrzerzone
 ® 2018-2028 All Rights Reserved
  Powered By myHillar.com