Krzysztof     Opinie   I   Książki   I   Warsztaty   I   Programy   I   Wynajmij Hillara     Kontakt
-
Kim jest Krzysztof Hillar?
Nowy Typ Przedsięborcy, który działa ze sceny jeden do wielu. Wspiera przedsiębiorców w tym jak zbudować własną scenę i za zaraz potem wejść na scenę online oraz offline i skutecznie dostarczyć swoją ofertę na rynek. 

Książkę Przemawiaj i zarabiaj sprzedał w tysiącach egzemplarzy i zbudował wielotysięczną społeczność, z którą zmienia rynek na lepsze. Działa jak sam mówi "Z serca do serca" i wykorzystuje wszystko to, co tworzy i czego uczy w swoich przedsięwzięciach. To daje prawo, aby określać go mianem praktyka biznesu i sceny.

Krzysztof H. - kwintesencja scenowego łobuza!

Krzysztof H. - kwintesencja scenowego łobuza! Niesamowicie bystry, przykuwający uwagę i bawiący się słowem dżentelmen. Pierwszy raz, gdy zobaczyłem go na scenie emanował energią i uśmiechem. Ten uśmiech pozostaje przez te kilka lat niezmienny. Idealny materiał na starszego kumpla, gdy zaczyna mówić -słowem maluje nieodkryty świat, czasami rozśmieszy, czasami wzruszy, a niekiedy zada niewygodne pytanie. Ma odwagę mówić o rzeczach niełatwych, nie po to by oceniać, ale po to by szukać rozwiązań. W ciągu kilku minut rozmowy potrafił wywrócić do góry nogami moje roczne plany, ale wiecie co? Było warto! Każdy powinien znaleźć swojego Krzyśka:)
Jakub Wesołowski - polski aktor filmowy, prezenter telewizyjny i dziennikarz.

Spotkałem w swoim życiu wielu mówców, bardzo dobrych...

Spotkałem w swoim życiu wielu mówców, bardzo dobrych , dobrych i takich sobie. Każdy z nich chciał ze sceny coś ważnego przekazać, ale nie każdemu było to dane. Kiedy spotkałem Krzysztofa Hillara zrozumiałem dlaczego. Jego profesjonalny styl poparty ogromną charyzmą i pasją robi ogromną różnicę. Chcesz przebywać w jego otoczeniu, słuchać, rozmawiać z nim. Jeden jego uśmiech, słowo, gest i czujesz się ważny, zainspirowany i zmotywowany. I nie jest ważne czy na sali jesteś jednym ze stu, tysiąca czy dziesięciu tysięcy słuchaczy. Krzysztof swoje słowa, przekaz zawsze kieruje bezpośrednio do Ciebie podkreślając wyjątkowość tej chwili i ważność twojej obecności.
Andrzej Gondek - biznesmen, mówca motywacyjny, biegacz ultra, zdobywca Wielkiego Pustynnego Szlema.

Scena to jego dom...

Scena to jego dom. Kolorowy, pełen dobrej energii i naturalnego uśmiechu! Cenię w Krzyśku to że zaprasza do niego tak wiele osób. Wielu po tej wizycie wychodzi odmienionych i mających odwagę do zdobywania swoich życiowych Everestów. 
To zaszczyt i przyjemność współpracować z Krzysztofem i czerpać z jego doświadczeń.
Szczepan Brzeski - Himalaista, zdobywca Górskiej Korony Ziemi, zdobywca Mount Everest. Szkoleniowiec w zakresie rozwoju przedsiębiorstw.

W tym zabieganym świecie...

W tym zabieganym świecie coraz mniej ludzi szczerze i z zaangażowaniem patrzących na innych. Krzysztof nie dość, że szczery i zaangażowany to dodatkowo rozświetlający przestrzeń swoją dobrocią i uśmiechem.
Znamy się od lat na stopie prywatnej i zawodowej i bardzo cenię sobie tę znajomość. Niejednokrotnie Krzysztof służył mi radą co w nakierowanym na "ja" dzisiejszym społeczeństwie nie jest takie oczywiste.
Łukasz Krasoń - Motivational Speaker w: Łukasz Krasoń - Nie musisz być idealny, Fundator w: Wstań i Jedź.
CZYM JEST PRZEMAWIAJ i ZARABIAJ?
Przemawiaj i Zarabiaj pozwoli Ci komunikować się na każdej scenie i platformie. Nie ma znaczenia czy przez wideo, webinar czy na scenie przed zgromadzoną publicznością. Wszystko po to, aby komunikować się w wyjątkowy sposób, który zadziała na Twoich słuchaczy. Ich zaangażowanie będzie tylko początkiem. Bowiem jeśli zrobisz to co odkryjesz w tej książce, Twoja publiczność będzie chcieć więcej i więcej.

Komunikacja, przemawianie i prezentowanie jest to wyjątkowa i unikalna umiejętność, której wielu przedsiębiorców jeszcze nie ma. W mojej opinii przydaje się każdemu bez względu na to czy stoi na scenie życia czy biznesu! 

Aby uniknąć nieporozumień, ta książka nie jest o tym jak przemawiać bez stresu i prezentować slajdy. Tego możesz nauczyć się za darmo z YouTube. Osobiście uważam, że istnieje wielka różnica w publicznych wystąpieniach, a wystąpieniach i prezentacjach biznesowych, które mogą dać dosłownie każdy oczekiwany rezultat. 

A co jeśli Twoja WIADOMOŚĆ i OFERTA może zmienić 
czyjeś życie na lepsze?
Jeśli tylko zmienisz komunikat i komunikację zmienią się rezultaty.

  • Przemawiaj i Zarabiaj pomoże Ci opanować sztukę komunikacji i wejść na każdą scenę bez obaw i strachu. Pewność, spokój to będzie Twój nowy stan.
  • Przemawiaj i Zarabiaj pokaże Ci jak ułożyć Twój przekaz w taki sposób, aby Ci którzy będą tego słuchać mogli przyjąć wszystko
  • Przemawiaj i Zarabiaj odkryje przed Tobą jak zaangażować publicznosć tak, aby byli z Tobą w każdej sekundzie.
  • Przemawiaj i Zarabiaj to skuteczny system aby dokonywać bezpiecznych zmian w publiczności, które to są kluczem w sprzedaży.
  • Przemawiaj i Zarabiaj pokaże Ci jak sprzedawać jeden do wielu za każdym razem jak tylko będzie taka możliwość bez maniuplacji, proszenia, namawiania i wciskania czegokolwiek!
Jakie nowe rezultaty chcesz mieć i w jakim obszarze? Być może to co już masz, wiesz, znasz jest tym czego szukają inni i co więcej są gotowi za to zapłacić. Zastanów się nad tym chwilę…
A ty jesteś NOWYM TYPEM PRZEDSIĘBIORCY?
Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda biznes od drugiej strony? Jakich narzędzi używają Ci najlepsi, jak to układają, jak sprawiają, że to wszystko działa i to często bez ich udziału? Krzysztof odsłania to co robi w każdym szczególe i dokładnie omawia jak to zastosować w każdej branży i projekcie.

Bo nie zawsze Twoja praca skutkuje zwiększeniem publiczności, ilości osób na webinarach i zwiększeniem konwersji za każdym razem jak to możliwe. Jednak ten projekt został powołany do życia właśnie po to. Dla tych którzy się dostali to droga na skróty w biznesie. To instrukcja budowania krok po kroku własnej sceny, na której nie liczy się produkt czy usługa, a wartość opakowana w ofertę. Zadaniem Twojej firmy jest wzrastać i generować zyski przy wielkim zadowoleniu Twoich klientów. 

Twoja wiadomość, wiedza, informacje i doświadczenie - to wszystko ma możliwość zmienić komuś życie. Nie żartuję! Wpływ jaki ma właściwa wiadomość, komunikat podany we właściwym czasie może dokonać niemożliwego. Szczęście ,zdrowie, bogactwo to tylko część możliwości. Cudowne relacje te bliższe i dalsze. Biznes w którym są zyski i klienci, którym zależy i znacznie więcej. Brzmi dobrze prawda…? Tak to wszystko jest możliwe pod warunkiem, że wiesz jak trafić w ręce ludzi, którym właśnie Ty masz pomóc w tym wszystkim. 

Krzysztof uczy się każdego dnia od swoich nauczycieli i tym wszystkim dzieli się z grupą ludzi, z którymi jest w stałym kontakcie. Rozwijają wspólnie niejeden projekt i są dla siebie, partnerami w biznesie, niekiedy wspólnikami i przyjaciółmi. Biznes to wspaniałe zespoły ludzi i zadowoleni klienci. 
Do projektu można przystąpić tylko i wyłącznie przechodząc rekrutacje. 

Cena miejsca w projekcie: 53 000zł, czas trwania dożywotnio. 
Wynajmij KRZYSZTOFA HILLARA
Wynajmij go i jego mózg:
Krzysztof jest uważany za jednego z bardziej kreatywnych przedsiębiorców, który działa na polskim rynku. Wiedza i narzędzia jakie posiada są w stanie usprawnić i uruchomić każdy pomysł biznesowy. Krzysztof chętnie udziela konsultacji i pomaga rozwiązywać wszelakie problemy i przeszkody. 
Cena: od 2 600zł za sesję konsultacji (1-2h)
Wynajmij go na prezentację:
Krzysztof na scenie jest w stanie osiągnąć każdy cel. Twoja publiczność, zespół potrzebuje czegoś konkretnego? Czujesz i widzisz, że można dla nich coś więcej zrobić? Jeśli zależy Ci na rezultatach to możesz mieć pewność, że takie otrzymasz! Zaproś Krzysztofa na swoją scenę i oczekuj wyjątkowych efektów.
Cena: od 17 000zł za wystąpienie (plus koszty)
Wynajmij go na Coaching 1 na 1:
Ktoś powiedział, że Krzysztof widzi więcej, czuje więcej, rozumie więcej... W swojej karierze i życiu prywatnym popełnił chyba wszystkie możliwe błędy i co ważnejsze wie jak z nich wyszedł. Wierzy w to, że jeśli jest probelm to musi być rozwiązanie! Jeśli szukasz wsparcia i nadszedł Twój czas, napisz do Hillara.
Cena: od 15 200zł za sesję na której zamykamy temat
Informacje na temat innych możliwości pracy z Krzysztofem nad Twoimi projektami biznesowymi i pomysłami, które powinny zacząć działać jak najszybciej dla wszystkich tych, którzy mogą z tego skorzystać! 
Krzysztof pracuje online, a także projektuje rozwiązania pod klucz. Jeśli rezultaty są możliwe do osiągnięcia szybko wspólnie osiągamy jest błyskawicznie. Bo przecież o to w tym wszystkich chodzi! 
myHillar.com Sp. z o.o.
Spokojna 46
83-010 Straszyn 
POLAND
NIP: 6040200665
Kontakt: kontakt@myhillar.com
krzysztofhillar.com - ® 2018- 2020
Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prwatności
Kim jest Krzysztof Hillar?
Nowy Typ Przedsięborcy, który działa ze sceny  jeden do wielu. Wspiera przedsiębiorców w tym jak wejść na scenę online oraz offline i skutecznie dostarczyć swoją ofertę na rynek. Książkę Przemawiaj i zarabiaj sprzedał w tysiącach sztuk i zbudował wielotysięczną społeczność, z którą zmienia rynek na lepsze. Działa jak sam mówi " Z serca do serca" i wykorzystuje wszystko to co tworzy i czego uczy w swoich przedsięwzięciach. To daje prawo, aby określać go mianem praktyka biznesu i sceny. 
Dołącz do nas:
FaceBook group
krzysztofhillar.com - All Rights Reserved - Wszelkie prawa zastrzerzone
 ® 2018-2028 All Rights Reserved
  Powered By myHillar.com